operasyon@cdolojistik.com

İletişim +9 0542 112 59 90

Bizi Hemen Arayın 7/24 Müşteri Hizmetleri

Adresimiz

Mahmudiye Mah Kuvaiyi Milliye Bul.Merin iş Merkezi No:71 B Blok Kat:3/21

Hizmetlerimiz

Lojistik Çözümler

Karayolu Taşımacılığı

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan Cdo Lojistik, tüm Türkiye arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti            vermektedir.                                                               

Cdo Lojistik

Konteyner Taşımacılık

Müşterilerine sunduğu hizmet skalasını günden güne genişleten Cdo Lojistik, Türkiye limanları arası ve yurt içi Komple Konteyner taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.Cdo Lojistik müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti cazip navlun seçenekleri sunmaktadır.

Cdo Lojistik

Denizyolu Taşımacılığı

Mersin'den dünyaya açılan lojistik firmamız, Cdo Lojistik gemi ile uluslararası taşımaclık alanında da uzman kuruluştur. İhracat ve ithalatlarınızda deniz yolu nakliyesinde size kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Cdo Lojistik

Antrepo Taşımacılığı

Antrepo gümrük gözetimi altında bulunan eşyanın konulması amacıyla kurulan ve kuruluşunda aranacak kosulları ve nitelikleri yönetmelikle belirlenen yerlere denir.                 

 

 

Cdo Lojistik

Demiryolu Taşımacılık

Demiryolu taşımacılığı maliyet ve transit süre açısından birçok avantajının yanı sıra çevre dostu bir taşıma modülüdür. Kıta Lojistik, Avrupa ve CIS ülkelerine intermodal ve proje bazlı demir yolu yüklerinizde ekonomik ve en ugun çözüm önerilerini sunmaktadır                  

Cdo Lojistik

Intermodal Taşımacılık

Intermodal taşımacılık, aynı taşıma aracı ile, iki veya daha fazla taşımacılık modu kullanılarak yapılan ve mod değişimlerinde araç içindeki yüklerin herhangi bir elleçlemeye tâbi tutulmadığı taşıma şeklidir.                                                                                                                                        

Cdo Lojistik